Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER

BAŞKANIN 2017 MESAJI

  • 10.01.2017
2017 MESAJI
   
HOPA TSO 48 Yıllık tecrübeyle üyelerinin ve bölgesinin değerleriyle ülkemiz ekonomisine projeler üreterek katkıda bulunmayı devam ettirmektedir. Paydaşları arasında etkin ve saygın duruşuyla Hopa Ticaret ve Sanayi Odası kurumsallaşmaya giderek ilçe ve ülke ekonomisine, markalaşma, sosyal ve kültürel yapının gelişmesine katkıda bulunmayı görev edinmiştir. 
  
Meclis ve Yönetim Kurulu olarak yoğun bir çalışma yılı geçirdik. Bizleri 15 Temmuz FETÖ belası ve devam eden terör olaylarına karşı duyarlı ve kararlı tutum izledik, izlemeye de devam edeceğiz.
  
 
Güvenlik, Adalet, Ekonomi sıralamasını asla unutmadık. Güvenlik yoksa ekonomide yok demektir. 
 
Atatürk ve silah arkadaşlarını kurduğu Cumhuriyet ve ilkelerine canımızla, malımızla sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 
 
Ülkemiz var oldukça bizde varız. Demokrasi varsa hepimiz varız. 
 
2017 yılında önce çalışma arkadaşlarım, odamızın kıymetli üyeleri ile ilçe ve ülke ekonomisine katkıda bulunan iş adamlarımıza ve kamu yöneticilerimize başarılar dilerim. 
 
Son olarak Hopa Ticaret ve Sanayi Odası çalışanları sizlerden aldığı destekle ilk gündeki gibi azimle ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerdir.   
 
 
Saygılarımla,
 
 
Osman AKYÜREK
Yönetim Kurulu Başkanı